Будівельний розчин – це штучний кам’яний матеріал, отриманий в результаті твердіння розчинної суміші, що складається з терпкої речовини, води, дрібного заповнювача і добавок, поліпшуючих властивості суміші і розчинів. Великий заповнювач відсутній, оскільки розчин застосовують у вигляді тонких шарів (шов кам’яної кладки, штукатурки і т.і.). Для виготовлення будівельних розчинів частіше використовують неорганічні терпкі речовини (цементи, повітряне вапно і будівельний гіпс).

КЛАСИФІКАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОЗЧИНІВ
Будівельні розчини розpізняють залежно від виду в’язкої речовини, величини щільності і призначення.

По вигляду в’язкого розрізняють:
– цементні розчини;
– вапняні розчини;
– гіпсові розчини;
– змішані розчини (цементно-вапняні, цементно-глиняні, вапняно-гіпсові і ін.).

По щільності розрізняють:
– важкі розчини щільністю більше 1500 кг/м3, що виготовляються зазвичай на кварцовому піску;
– легкі розчини щільністю менше 1500 кг/м3, що виготовляються на пористому дрібному заповнювачі із породоутворюючих добавок.

За призначенням розрізняють:
– будівельні розчини кладок – для кам’яної кладки стін, фундаментів, стовпів, зведень та інше;
– штукатурні будівельні розчини – для обштукатурювання внутрішніх стін, стель, фасадів будівель;
– монтажні будівельні розчини – для заповнення швів між великими елементами (панелями, блоками та інше) при монтажі будівель і споруд з готових збірних конструкцій і деталей;
– спеціальні розчини (декоративні, гідроізоляційні, тампонажні та інші).

Час будувати!

Початок весни це не тільки новий сезон, нові надії та сподівання. Це завжди початок нового будівельного сезону! Численні індивідуальні замовники та будівельні організації вже готують плани на майбутній сезон.

Будь будова, будь то багатоповерховий або заміський будинок, невелика дача або господарська прибудова, починають своє життя з фундаменту. Блоки для фундаменту, які пропонує наша компанія КСА Груп, виготовлені з важкого бетону, і призначаються для підвальних приміщень, для будівлі неопалюваних приміщень. Під час монтажу вони з’єднуються між собою бетонним розчином, який ви зможете придбати разом з фундаментами блоками.

Для того, щоб вам правильно купити будівельний розчин, необхідно, по-перше розуміти, з чого він складається, по-друге, де саме ви його будете використовувати. Адже саме місце використання, і визначає які будівельні розчини необхідні в тому, чи іншому випадку. За щільністю розрізнять: тяжкі і легкі розчини. В залежності від призначення розрізняють:

  • будівельні суміші для кладки стін і фундаментів;
  • розчини для штукатурки;
  • монтажні будівельні розчини;
  • спеціальні розчини, призначені для гідроізоляції, декоративні.

На ринку будівельних матеріалів величезна конкуренція. На цьому ринку може втриматися той, хто надає кращу якість, кращий сервіс, кращі ціни. Наша компанія, саме така. Основний підхід до роботи з клієнтом, незалежно від того який заказ він у нас здійснює: сухі будівельні суміші для будівлі дачі, товарний бетон, або фундаментні блоки – кожен клієнт важливий. Кожен приходить до нас – основний замовник. І це дійсно так. Тому що для нас дуже важливо, коли нас рекомендують друзям!

Хочеться звернути увагу індивідуальних замовників на наші пропозиції. Нам дуже хочеться, щоб ви отримали відмінну якість за прийнятною ціною. Загальний бюджет індивідуального будівництва зростає з кожним днем, а так хочеться вибрати ідеальний, необхідний саме вам будівельний матеріал. Пропонована нами цементна суміш – це хороший вибір для кладки підвалів або цокольних поверхів. Також, він відмінно зарекомендував себе в кладці віконних і дверних перемичок. Суміші поглинають мало вологи, стійки до впливу навколишнього середовища. Їх можна використовувати для пристрою монолітних безшовних підлог. Прямо на нашому сайті, ви зможете дізнатися які саме суміші ми пропонуємо на цементні суміші ціна, їх, вас приємно здивує.

Для внутрішньої обробки поверхні з цегли або бетону використовується цементна штукатурка. Розмір піску, який додається в штукатурку, впливає на спосіб її нанесення. Така штукатурка ідеально підходить для будь-яких приміщень: як вологих, так і сухих.

Наша компанія, крім розчинів, пропонує інертні матеріали, без яких не може обійтися жодне будівництво, а також сухі будівельні суміші від українських та європейських виробників. При необхідності, ви можете скористатися послугами КАМАЗа міксера з об’ємом 8 кубічних метрів, або самоскидом.

 Наш завод укомплектований тільки сучасним обладнанням. Весь асортимент, вироблений нами, має високу європейську якість. Замовити необхідну вам продукцію: будь то будівельні або бетонні розчини, цементна суміш або сухі будівельні суміші, ви можете прямо у нас на сайті, заповнивши відповідну форму. Після її заповнення, наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення подробиць.

Довірте ваше будівництво професіоналам! І тоді ваш новий будівельний сезон принесе вам не тільки фінансове процвітання, але і радість від якісно виконаної роботи.

ВИ ВЖЕ ЗНАЙОМІ З НАШОЮ ПРОДУКЦІЄЮ?