Фундаментні блоки (ФБС) – мають форму прямокутного паралелепіпеда, виготовляються з важкого бетону, армуються лише монтажною арматурою. У частині торця ФБС влаштовують пази, що заповнюються при монтажі розчином.

ЗАСТОСУВАННЯ ФБС
Фундаментні блоки призначені для стін підвалів і технічних підвальних будівель, при пристрої стрічкових фундаментів, при зведенні неопалювальних будівель, допускається застосовувати для фундаментів.

ОПИС ФБС

  • клас бетону по міцності на стиснення – В 7,5 (М100);
  • марка бетону по морозостійкості – F50;
  • тип блоків ФБС – суцільні;
  • щільність – 2400 кг/м3;
  • міцність бетону блоків – М100

Бетон для фундаменту

Час не стоїть на місці, і технічний прогрес теж. З появою сучасних матеріалів, приходять нові методи будівництва. При зведенні будинків, все частіше стали використовувати прийом створення стрічкового фундаменту, замість установки готових фундаментних блоків.

При влаштуванні фундаменту стрічковим способом, безпосередньо на будівельному майданчику, бетон для фундаменту заливають в підготовлену опалубку. Після того як він застигне, опалубку знімають – фундамент готовий. Цей спосіб дозволяє створювати фундаменти самих різних форм.

Таким же монолітним способом заливають стіни підвальних приміщень, виготовляють майбутні палі і колони. Бетон для фундаменту вибирають в залежності від передбачуваного навантаження, глибини промерзання грунту і складу грунту. Чим вище і важче майбутнє будівля, тим міцніше повинен бути фундамент, отже, і вище марка бетону.

Глинистий грунт зазвичай містить вологу, тому в зимовий час, він може розширюватися. Така поведінка грунту, призводить до того, що стрічковий фундамент, нерівномірно піднімає. Щоб уникнути наслідків зимових холодів, необхідно закладати основу фундаменту глибше.

Якщо немає можливості закласти фундамент глибоко, то треба використовувати бетон більш високої марки. Коли доводиться закладати фундамент в зимовий час, то необхідно вибирати бетон з противоморозні добавками. У бетону є хороша здатність – ставати міцніше з плином часу, чим довше стоїть, тим міцнішає.

Купуючи у нас бетон для фундаменту, ви отримаєте якісний матеріал для свого будівництва. Ми відпускаємо бетон, як індивідуальним замовникам, так і оптовим покупцям. Замовлений бетон для фундаменту буде у вас в обговорені терміни.

ВИ ВЖЕ ЗНАЙОМІ З НАШОЮ ПРОДУКЦІЄЮ?