Випробувальна лабораторія “КСА БЕТОН» атестована про технічну компетентність ДП «Іано-Франківським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації»

Свідоцтво про технічну компетентність від 26.11.2018р. №ІФ161 чинне до 25.11.2021р.

Лабораторія виконує випробування будівельних матеріалів, виробів та конструкцій на замовлення сторонніх організацій.

Вимірювальна лабораторія ТзОВ «КСА Бетон» була створена у 2015 році, з метою забезпечення контролю за якістю кожної партії продукції, що відпускається на підприємстві, та надання послуг з проведення випробувань будівельних матеріалів виробів та конструкцій, розроблення технічних умов та технологічних карт на виробництво сумішей бетонних, обстеження і оцінювання технічного стану будівельних конструкцій, несучих конструкцій будівель та споруд.

Лабораторія ретельно досліджує сировину, що постачається або планується для постачання на виробництво. При виготовленні всіх видів продукції на підприємстві використовують тільки перевірену сировину найвищого гатунку. До обов’язків лабораторії входить випробування, обробка результатів, аналіз і висновки щодо відповідності сировини та готової продукції вимогам чинних на Україні нормативних документів (ДСТУ ТУ ГОСТ та ін.). На готову продукцію споживачеві видаються необхідні документи з якості.

Лабораторія укомплектована всім необхідним обладнанням для виконання випробувань, та кваліфікованим персоналом з значним досвідом роботи.

Лабораторія гарантує високу якість результату будь – якої своєї діяльності та володіє штатом висококваліфікованих спеціалістів і потужною науково – технічною базою, яка регулярно оновлюється. Всі роботи проводяться з використанням ультрасучасного обладнання та інструментів.

Завдяки професіоналізму співробітників лабораторії, ви маєте можливість отримати в найкоротші терміни максимально повну і об’єктивну картину стану того чи іншого матеріалу, виробу чи об’єкту.

Лабораторія має гарну нормативну базу, повністю укомплектована необхідним лабораторним обладнанням, приборами, засобами вимірювальної техніки для випробувань продукції.

Випробувальна лабораторія включає 50 видів випробувань будівельних матеріалів виробів та конструкцій та є технічно компетентною при проведенні вимірювань, зокрема:

  • Бетонних, залізобетонних виробів та конструкцій на міцність, жорсткість та тріщиностійкість;
  • Бетонів на морозостійкість та водонепроникність прискореним методом;
  • Бетону на стиск та розтяг;
  • Бетону на міцність неруйнівними методами;
  • Цегли керамічної та силікатної на міцність та морозостійкість;
  • Цементу, щебеню та піску.

Галузь технічної компетентності наведена в додатку до вище вказаного свідоцтва і є його невід’ємною частиною.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ ЛАБОРАТОРІЇ

ВИ ВЖЕ ЗНАЙОМІ З НАШОЮ ПРОДУКЦІЄЮ?