Вітаємо Вас

Вже зараз багато будівельних компаній знають, що «КСА Бетон» – надійний партнер, який відрізняється кращою в своїй галузі якістю і стабільністю. Компанія здійснює стратегію просування на ринок України нових високоякісних і в той же час економічних будівельних матеріалів, що дозволяють значно здешевити будівництво при цьому без втрати, а часто з поліпшенням якості. Це надзвичайно актуально у зв’язку з дефіцитом і дорожнечею житла в нашій країні.

«КСА Бетон» пропонує поставку товарних бетонів всіх марок, спец.бетонів, кладочних та цементних розчинів. Завод по виробництву бетонів укомплектований сучасним устаткуванням, що підтримує найвищі європейські стандарти.

Головний будівельний елемент всіх часів був і є бетон, який протягом кілька епох заробив славу як довговічний, вогнетривкий, а також надійний матеріал. Сьогоднішній технологічний прогрес дав поштовх і будівельній промисловості, в тому числі і на виготовлення матеріалів. На сьогодні, нараховується сотні способів приготування бетону з різною щільністю, міцністю, а також водонепроникністю. Всі ці чинники залежать від призначення матеріалу і вирішення поставлених завдань для нього. Без бетону не обходиться не одне починання в будівництві, не одне зведення будівлі.

Чому обирають нас

АВТОМАТИЗОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО

АВТОМАТИЗОВАНЕ ВИРОБНИЦТВО

Один з найбільш значущих факторів, що визначають якість продукції — дотримання технологічного циклу. Комп’ютерна система управління виключає появу помилок, пов’язаних з дозуванням сипких компонентів та добавок при виготовленні сумішей.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

Рівень підготовки персоналу, як складова якості продукції, входить до п’ятірки найвагоміших чинників. Тому ми постійно приділяємо увагу як відбору, так і освіті наших співробітників.

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ ПОСТАЧАННЯ

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ ПОСТАЧАННЯ

В будь-якому бізнесі точність та обов’язковість сторін є запорукою обопільної вигоди. Ми втілюємо це правило у власній щоденній роботі — підтвердженням цьому є задоволені та багаторічні клієнти і партнери.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Власна випробувальна лабораторія будівельних матеріалів відстежує показники усієї продукції, що виробляється на заводі. Тому ми з впевненістю видаємо паспорти якості на кожну виготовлену партію.

Наші Досягнення

100

%

Якість продукції

256

Задоволених клієнтів

56

Типів продукції

9

Років роботи

ВИ ВЖЕ ЗНАЙОМІ З НАШОЮ ПРОДУКЦІЄЮ?