ЗАСТОСУВАННЯ БЕТОНУ

  • звичайний бетон для залізобетонних конструкцій (фундаментів, колон, балок перекриттів і мостових конструкцій);
  • гідротехнічний бетон для дамб, шлюзів, облицювання каналів, водопровідно-каналізаційних споруд;
  • бетон для захисних конструкцій (легкий);
  • бетон для підлоги, тротуарів, дорожних та аеродромних покриттів;
  • бетони спеціального призначення (жаростійкий, кислотостійкий, для радіаційного захисту).

ВИМОГИ ДО БЕТОНІВ

На сьогоднішній день існують наступні вимоги до всіх бетонів і бетонних сумішей:

  • до твердіння бетонні суміші повинні легко перемішуватись транспортуватись, укладатись, не розшаровуватись;
  • бетони повинні володіти певною швидкістю твердіння у відповідності із заданими термінами дії розопалубки і введення конструкції в експлуатацію.

МАРКИ БЕТОНІВ

Згідно СНіП 2.03.01-84: Марка або клас бетону по міцності визначається міцністю базових зразків бетону у встановленому проектному віці і застосовується відповідно до державних стандартів, що діють.

Марки бетонів підрозділяють на класи:
– теплоізоляційні – В0.35, В0.5, В0.75, В1, В1.5, В2;
– конструкційно-теплоізоляційні – В2.5, В3.5, В5, В7.5, В10;
– конструкційні бетони – В12.5, В15, В20, В25, В30, В35, В40.

Допускається застосування бетону проміжних класів В22.5 і В27.5.

Для виробів і конструкцій, запроектованих без урахування вимог забезпеченості 0,95, показник міцності бетону на стиснення характеризують марками: – теплоізоляційні – М5, М10, М15, М25;- конструкційно-теплоізоляційні – М35, М50, М75, М100, М150.

Марка бетонів за морозостійкістю визначається кількістю циклів поперемінного заморожування і відтавання у воді, яке витримують зразки, виготовлені і випробувані на морозостійкість.

Марка бетонів за водонепроникністю визначається максимальною величиною тиску води, при якому не спостерігається її просочування через зразки, які виготовлені і випробувані на водонепроникність.

Марка бетону за середньою щільністю визначається фактичним значенням показника маси в одиниці об’єму (у кг/м3) зразків, виготовлених і випробуваних згідно вимогам.

З нашою компанією «КСА Груп» давно співпрацюють багато організацій, які займаються будівництвом. Застосовуючи сучасні технології, ми домоглися того, що випускаємо найякісніший товарний бетон, ціна при цьому не збільшилася. У зв’язку з необхідністю поліпшення якості будівництва, ми прагнемо до просування нашої продукції.

«КСА Груп» постачає товарний бетон всіх марок. У нас ви можете купити спеціальні бетони, кладочні і цементні розчини. Завод з виробництва бетону укомплектований сучасним обладнанням – це дало нам можливість досягти європейських стандартів.

Товарний бетон випускається декількох видів: звичайний, легкий, гідротехнічний, спеціальний.

Звичайний бетон використовують заводи, що займаються виробництвом залізобетонних конструкцій. Він йде на формовку фундаментів, використовується для виготовлення колон, а також балок перекриттів.

При гідротехнічних роботах, по спорудженню дамби або шлюзу, не обійтися без спеціального гідротехнічного бетону. Без нього також не зробити облицювання каналу або каналізації.

Легкий бетон застосовується для виготовлення підлоги, при укладанні тротуарної плитки. Для виконання деяких робіт застосовуються спеціальні бетони, які бувають: жаростійкі або кислотостійкі.

Основними вимогами до товарних бетонів і бетонних сумішей є – час твердіння. На всьому проміжку шляху – від виробника, до місця укладання, – бетон не повинен застигнути або розшаруватися, а затвердіти у встановлений час.

Всі бетони, крім поділу за виглядом, мають відмінності по міцності і класу. Є бетони теплоізоляційні, які мають позначення від В0, 35 до В2. Далі йдуть бетони конструкційно-теплоізоляційні, вони мають позначення в інтервалі В2, 5 – В10. Самим міцним вважається бетон конструкційний з позначенням від В12, 5 до В40.

Якщо не застосовуються підвищені вимоги до міцності, допускається використання теплоізоляційних бетонів від М5 до М25, а конструкційно – теплоізоляційних від М35 до М150.

Бетони поділяються по морозостійкості, водонепроникності і щільності. Для визначення ступеня морозостійкості, проводять випробування дослідних зразків даного бетону. Для цього, їх спочатку заморожують, а потім відтають, після чого перевіряють міцність.

Водонепроникність бетону визначається випробуванням. Для чого бетон деякий час поливають водою під тиском, а потім визначають глибину промокання бетону.

Купуючи наш бетон, ви отримаєте високоякісний матеріал для свого будівництва або виробництва бетонних виробів.

Ми відпускаємо бетон, як індивідуальним замовникам, так і оптовим покупцям. У нас точні терміни виконання замовлення та вигідні ціни.

ВИ ВЖЕ ЗНАЙОМІ З НАШОЮ ПРОДУКЦІЄЮ?